Prasmę įgyjančios dienos

Tikra tiesa, kad geri darbai daromi tyliai. Bet, kaip klasės vadovė, negaliu tik tyliai džiaugtis auklėtinių brandumu. Kovo 26- 27 dienomis, savaitgalį, „Maisto banko“  akcijoje savanoriavo   8c klasės mokiniai Urtė, Ugnė A., Rugilė, Eidena, Ornesta, Viktorija R., Merūnas, Nojus S., Gabrielius, Juozas. Jų veiklą organizavo ir pats su visais dalyvavo klasės seniūnas Dangis.

Akcijos metu žmonės paaukojo 1121 vienetų įvairių maisto produktų.

Naujosios Akmenės miesto ir kaimiškosios seniūnijos žmonių su negalia bendrijos pirmininkė Klaudija dėkoja šauniesiems savanoriams už parodytą pilietiškumą padedant  kitiems. Ir tikrai, juk niekada nežinai, kada, ko ir kam gyvenimo kely pritrūkti gali...

Zita Kurpiuvienė

Klaudija Pušinova