Geografijos olimpiada „Mano gaublys“

• Paskelbta: 2022-03-02
  • Kategorija: Didžiuojamės

2022 03 02 Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijoje įvyko 6-8 klasių geografijos olimpiada „Mano gaublys“.Olimpiadą organizavo Lietuvos geografijos mokytojų asociacija. Olimpiadoje dalyvavo 43 mūsų mokyklos mokiniai.Ši olimpiada, tai apie pasaulio pažinimą. Jos tikslas skatinti vaikus domėtis sava aplinka ir mus supančiu pasauliu, būti smalsiems ir visada kelti klausimus, ieškoti atsakymų į juos.

Šeštokų tarpe pirmą vietą laimėjo Dovydas Lukoševičius 6c, antrą vietą : Roberta Vabalaitė6c , Rolandas Dauparas6c, Ditas Bulerbergas 6c.Trečią vietą iškovojo Laura Juodžionytė 6a.

Septintokų tarpe pirmą vietą laimėjo Karolis Sokas 7b, antrą vietą Šarūnė Vabalaitė 7c ir Domantas Milevičius 7a, trečią vietą Emilijus Generauskas 7c.

Aštuntojų tarpe pirmą vietą iškovojo Viktorija Žalytė 8c, antrą : Rugilė Karalevičiūtė 8d, trečią vietą laimėjo Ugnė Laurinaitytė 8a.

Sveikinu visus mokinius dalyvavusius geografijos olimpiadoje, ypatingi sveikinimai prizininkams. Didžiuojuosi savo mokiniais ir linkiu jiems mokytis ir domėtis mus supančiu pasauliu.

Geografijos mokytoja Jurgita Zarembienė

Jurgita Zarembienė