ADVENTUR Geografinių žinių konkursas 2022

• Paskelbta: 2022-02-01
  • Kategorija: Didžiuojamės

Sausio 28 dieną vyko kasmetinis ADVENTUR Geografinių žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir Pasaulį“. Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją Lietuvoje ir šiais metais vardan mokinių ir mokytojų saugumo konkursas vyko nuotoliniu būdu iš ADVENTUR parodos Vilniuje. Šiemet mokinių pasiekimai nebuvo lyginami šalies mastu.

Konkurso klausimai apėmė Lietuvos , Europos ir pasaulio įžymias vietas, UNESCO objektus, unikalias tautų tradicijas, šventes, simboliką. Mokiniai turėjo atsakyti į 30 klausimų, kurie buvo skirtingo sunkumo. Pirmieji dešimt klausimų buvo vertinami vienu tašku, antrieji dešimt klausimų – po du taškus, tretieji dešimt po 3 taškus. Iš viso   buvo galima surinkti 60 taškų.

Šiame konkurse dalyvavo 26 mūsų mokyklos mokiniai iš 6-8 klasių. Pirmą vietą iškovojo Dovydas Lukoševičius 6c  surinkęs 56 taškus. Antrąją vietą laimėjo Egidija Kačinskaitė 8b surinkusi 54 taškus. Trečią vietą iškovojo Emilijus Generauskas 7c surinkęs 53 taškus. Sveikinu savo mokinius! Surinkusiems truputį mažiau taškų nenukabinti nosies ir domėtis mus supančiu pasauliu. Jei tik norės kituose konkursuose tikrai pasiseks! Linkiu jiems visada išliksi smalsiais, nes tai veda žmogų tik pirmyn.

Geografijos mokytoja Jurgita Zarembienė

Jurgita Zarembienė