Lietuvos šiaurės krašto liaudiškų šokių kolektyvų konkursas-festivalis „Suk, suk ratelį”

Didžiuojamės šokėjais!

Prieš kelias dienas, lapkričio 13 dieną, Lietuvos šiaurės krašto šokėjai miklino kojas liaudiškų šokių kolektyvų konkurse-festivalyje „Suk, suk ratelį”. Dalyvių buvo daug: iš Akmenės, Biržų, Joniškio, Kelmės, Pakruojo, Pasvalio, Radviliškio, Šiaulių, Telšių, Plungės, Kretingos rajonų ir Šiaulių, Klaipėdos miestų. Tokioje gausybėje šauniai pasirodė mūsų progimnazijos jaunimo liaudiškų šokių kolektyvas, vadovaujamas Sigitos Gadžij. Mūsiškiai pelnė trečios vietos apdovanojimą ir, kupini įspūdžių ir gerų emocijų, save parodę ir į kitus pažiūrėję, smagūs grįžo namo. Smagumas – ne tik dėl pelnyto įvertinimo, bet ir dėl puikaus kolektyvo ir vadovės, gebančios taip įkvėpti šokiui, puoselėti tradicijas ir tarpusavio bendrumą, kad šokėjai palieka kolektyvą tik išvykę mokytis į kitus miestus. Tad džiaugiamės, didžiuojamės ir linkime sėkmės visuose konkursuose!

Autorius:
Rūta Zaveckienė