„Saulėtekis“ ir vėl turi Lyderių  turo nugalėtoją!

• Paskelbta: 2022-02-25
  • Kategorija: Didžiuojamės

Kalbų Kengūros Auksinės Kengūros diplomų laimėtojos 7c klasės mokinė Šarūnė Vabalaitė ir 6c klasės mokinė Roberta Vabalaitė  praėjusių metų pabaigoje dalyvavo  respublikiniame Kalbų Kengūros Lyderių ture. Kurdamos konkursinius rašinius gabios mokinės varžėsi su geriausiais šalies moksleiviais. Jos pademonstravo ne tik  išsamias anglų kalbos žinias, bet ir puikius  kūrybinio rašymo gebėjimus. Šarūnė  tapo Lyderių turo nugalėtoja, laimėjo  diplomą, o Robertos rašinys apdovanotas pagyrimo raštu. Tai irgi puikus moksleivės darbo įvertinimas - savotiška II vieta Lyderių ture. Beliko sulaukti Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo apdovanojimų ir prizų iš Vilniaus. Tada mokyklos bendruomenę informuosime išsamiau.