Pamoka Viešojoje bibliotekoje

• Paskelbta: 2024-04-12
  • Kategorija: Aktualijos

„Saulėtekio“ progimnazijos 1c klasės mokinukai savo pirmos klasės žinių knygą papildė įspūdžiais, patirtais mūsų miesto Viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje.

Dvidešimt du žingeidūs pirmokai susidomėję sugužėjo į biblioteką. Kai kuriems  tai buvo nauja patirtis. Netrukus  buvome pakviesti atverti tautosakos skrynelę, kurią pristatė  poetė, pasakų senelė Gražina Blinkinienė.  Teatralizuoto pristatymo metu pirmokai kartu įvardino pavasario požymius, pasimokė  paukščių, gyvūnų  pamėgdžiojimų, gamtagarsių. Žaisdami  žaidimą  „Perinu, perinu“ stengėsi įvardinti kuo daugiau parskrendančių paukščių, klausėsi pamokančių pasakų,  dainavo.

Supratome, kad  biblioteka – kaip ir mokykla – pažinimo, savęs atradimo pradžiamokslis.  Mokytis galima ne tik klasėje, bet ir už jos ribų.

J. Bružienė