Kalėdinė išvyka

Kas labiausiai laukia Kalėdų? Kas karščiausiai tiki stebuklais? Žinoma, kad vaikai! O artėjančios šventės dvelksmą 3b ir 3d klasių mokiniai pajuto Mažeikių rajono Urvikių kultūros centre. Čia įsikūrė žaislų parduotuvė, čia atgijo ir iš dėžės iššoko žaislai – knygelių ir animacinių filmų veikėjai. Su jais mokiniai šoko, svaidėsi spalvoto sniego gniūžtėmis, gaudė muilo burbulus, šokinėjo ant batuto, vaišinosi cukraus vata. Į parduotuvę užsuko ir Kalėdų senelis, kuriam vaikai dainavo, deklamavo, ant kelių atsisėdę šnekučiavosi. Kiek juoko, kiek džiaugsmo, kiek nuostabos!

Rankose – dovanėlės, o širdyje – nuojauta. Jau... Tuoj tuoj... Visai čia pat... Kalėdos...

Su artėjančiomis šventėmis visus sveikina ir šilčiausius linkėjimus siunčia mokytojos Loreta ir Rasa.

Loreta Dužinskienė, Rasa Intienė