Menas sielai, sportas kūnui

Nepabūgę lietingo ir vėjuoto oro, spalio 21 d. 3d klasės mokiniai vyko į Mažeikius. Tądien į XVII tarptautinį Mažeikių meno festivalį atkeliavo „Buratinas“. Taip vadinasi J. Gaižausko dviejų dalių edukacinė opera, kurią vaikams ir visai šeimai dovanojo Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistai, muzikantai ir pajūrio vaikai. Trečiokai per muzikos pamokas mokėsi apie šį muzikos žanrą, tad, žiūrėdami operą, galėjo įtvirtinti įgytas žinias.

Keliautojai ne tik „skanavo“ meną, bet ir žaidė boulingą. Žaidė ne tik vaikai, bet ir kartu keliavę suaugusieji: mamos, tėtis, teta ir net močiutė.  Daug kam iš vaikų tai buvo pirmoji pažintis su šiuo žaidimu. Po varžybų visi pasipuošė dalyvio medaliais.

Autorius:
Pradinių klasių mokytoja Rasa Intienė