Erdviniai kūnai ir mus supantis pasaulis.

Balandžio 26 dieną visiems I, II ir III srauto penktokams vyko integruota patyriminė su STEAM veiklomis matematikos ir dailės pamoka „Erdviniai kūnai ir mus supantis pasaulis“.

Mokiniai susipažino su kubo išklotine. Penktokai iš karto pastebėjo, kad išklotinė sudaryta iš kvadratų, tai nesunkiai apskaičiavo vienos sienos ir viso kubo paviršiaus plotą, perimetrą. Sulankstę kubą, pakartojo ir suskaičiavo briaunas, viršūnes, sienas.

Dailės pamokoje penktokai kalbėjo apie bundančią pavasarinę gamtą, prisiminė, kaip atrodo pirmieji žiedai. Suklijuotą kubą nuspalvino ir papuošė pačiomis gražiausiomis gėlėmis.

Mokiniams labai patiko mokytis matematikos ir dailės vienu metu, apjungti turimas bei naujai įgytas žinias.

Matematikos mokytoja Roma Rudienė

Roma Rudienė; Larisa Chlystova