Trečiokų STEAM veikla „Paštas“

Trečioje klasėje pamokų metu mokiniai susipažįsta su laiškų siuntimo būdais seniau ir dabar, mokosi rašyti laišką. Nutarėme pagilinti žinias ir įgyti praktinių įgūdžių.

Visi trečiokai užsirašė ant lapelio savo vardą, pavardę, sudėjo į bendrą dėžutę ir išsitraukė kam siųs laišką. Išsiaiškinome kas tai yra pašto ženklas ir kam jis reikalingas. Kiekvienas mokinys pasidarė savo pašto ženklą, parašė sveikinimą ir padarė Velykinį atviruką.

Apsilankėme mūsų miesto pašte. Mokiniai klausėsi pasakojimo apie pašto darbą, laiško kelią. Vaikai patys klijavo pašto ženklą, antspaudavo ir išsiuntė laišką. Šios veiklos metu trečiokai daug sužinojo, pamatė, išbandė, įgijo naujų patirčių ir įgūdžių. Po kelių dienų į mokyklėlę visiems trečiokams atkeliavo laiškai. Kaip smagu buvo gauti laišką!

Vilma Pliuskienė Sigita Gadžij Laima Šivickienė