Europos pinigų viktorina

,,Saulėtekio“ progimnazijos 8b klasės mokiniai kovo 30 dieną dalyvavo Europos pinigų viktorinoje, kurios tikslas – gerinti 13-15 metų vaikų ir paauglių finansinį raštingumą. Matematikos mokytoja Roma Rudienė 8b klasės mokinius subūrė į komandas po du ir užregistravo į šį finansinių žinių patikrinimą, vieną smagiausių visoje Lietuvoje.

Europos pinigų viktorina organizuota nuotoliniu būdu Kahoot platformoje. Renginys buvo transliuojamas Youtube platformoje, todėl visi turėjo galimybę matyti ir savo, ir visų dalyvaujančių komandų rezultatus. Klausimai buvo apie taupymo pricipus, asmeninius finansus, investavimą, skolinimą, saugumą elektroninėje erdvėje.

Pamoka, pilna finansų pasaulio sąvokų, buvo naudinga, aštuntokai įgijo naujų patirčių.

Džiaugiuosi ir dėkoju 8b mokiniams už aktyvų dalyvavimą.

Roma Rudienė