Pasaulio pažinimo olimpiada 2–4 klasėms

Kovo 7 d. net 245 "Saulėtekio" progimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo pasaulio pažinimo olimpiadoje "Mano gaublys".

I vietą tarp antrokų užėmė Faustė Tamašauskaitė, II vietą: Austėja Adomaitytė, Evelina Čereškaitė, Emilė Jokubauskaitė, Motiejus Šlakaitis, Nojus Norvaišas, III vietą- Emilija Kuršytė, Paulius Žalis, Denas Bulerbergas, Ieva Burnovaitė.

I vietą tarp trečiokų pelnė: Skaiva Skulmytė, Justė Dijokaitė, Elėja Montvilaitė, II vietą- Eimantas Dumsevičius, III vietą: Gratas Kvedaras, Nojus Stonkus.

I vietą tarp ketvirtokų iškovojo: Arnas Pupšta, Raimundas Semelevičius, Jonas Vagaris, Emilija Mažuknaitė, Kristupas Kairys, II vietą: Kostas Grikštas, Vilius Vagaris, III vietą: Jonė Zaurinytė, Tomas Bazarovas, Tajus Kerys, Rugilė Janulytė, Milda Dijakaitė, Solita Švataitė.