Minime Europos kalbų dieną

Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena. Ją paminėjo ir pradinukai. Per anglų kalbos pamokas antrokai piešė šuniuką, trečiokai – paršiuką, o ketvirtokai – karvę ir klausėsi, rašė, kaip įvairiomis Europos kalbomis loja, kriuksi ir mūkia šie gyvūnai. Prisijungė prie šios veiklos ir mažieji pirmokėliai: jie piešė ir „kalbino“ kačiuką. Vyresnieji pradinukai dar klausėsi garso įrašų ir spėliojo, kokia kalba kalbama, o ketvirtokai tai darė žiūrėdami į tekstus.

Smagios veiklos mokiniams ne tik patiko, bet ir buvo naudingos, skatinančios mokytis kalbų. Juk užsienio kalbų mokėjimas dabarties globaliame bei mobiliame pasaulyje turi ypatingą reikšmę asmens brandai, pasirengimui karjerai, asmeninei sėkmei ir tolesnei asmenybės raidai.

Rasa Alseikienė, Agnė Tamašauskienė, Jolita Bružienė, Ina Batavičienė, Daiva Jovaišaitė, Rasa Intienė