Patyriminių veiklų pristatymo diena „Saulėtekyje“

Prieš pusantrų metų, pradėdami vykdyti „Kokybės krepšelio“ projektą, planavome patyrimines veiklas. Dabar jos tapo mūsų savastimi, ir kiekvienas 5-8 klasės mokinys galėtų papasakoti, kaip jam sekasi jas atlikti.  Norėdami susitrumpinti mokslo metus, dešimt mėnesių mokiniai su mokytojais atlikinėjo patyrimines veiklas, o birželio 13 d. visi pristatė mokyklos bendruomenei. Aktų salėje pirmuosius mokslinius tyrinėjimus ir stebėjimus pateikė „Orų permainų ir debesų stebėjimo“ (mokytoja G. Bičiušienė), „Mokomės gamtoje ir iš gamtos“ (mokytojos A. Kazlauskienė, L. Chlystova), „Kelionė po augalų pasaulį“ (mokytoja I. Paleckienė), „Stebiu, tiriu ir mokausi“ (mokytoja A. Akonaitė-Jašmontienė) grupių nariai. Įdomiai apie matematiką aplinkoje kalbėjo grupės  „Matematika už lango“  mokiniai   (mokytojos R. Rudienė, D. Kovėrienė). Naujos informacijos auditorija įgijo apie Akmenės ir Naujosios Akmenės bažnyčias  iš patyriminės grupės „Bažnyčia anksčiau ir dabar“  (mokytoja M. Bertašiūtė), apie Britų karališkąją  šeimą iš grupės „Aš ir Britų karališkoji šeima“ (mokytojos R. Kleinienė, R. Joniškienė). Kūrybiniais gebėjimais spinduliavo ir visus išjudino patyriminė grupė „Pagauk ritmą“ (mokytojos L. Balčiūnienė, I. Naglienė), dvasios žiburėliais dalijosi haiku kūrėjai (mokytoja Z. Kurpiuvienė), mini spektakliuką rodė pasakų kūrėjai (mokytojos R. Brasienė, O. Orienė), scenoje buvo eksponuojami mokinių keramikos darbai (mokytoja I. Stankuvienė).

Mokyklos kieme su kojokais vaikščiojo „gatvės ir švenčių artistai“ (mokytojas  M. Brasas), kita mokinių grupelė demonstravo, kaip išmoko važiuoti dviračiu (mokytojai V. Sobenka, M. Valters, L. Vaišvilas). Mokyklos kabinetai buvo virtę pabėgimo kambariais (mokytojos J. Pociūtė, R. Šimkuvienė ), nepatogaus kino salėmis (mokytojos I. Giedraitytė, G. Jockutė),   „Kahoot“ kūrėjų prieglobsčiu (mokytoja E. Ramanauskienė).   Ačiū visiems už prasmingo ir įdomaus ugdymo dieną.

5-8 klasių mokytojai