Jaunųjų verslininkų susitikimas

Jaunųjų verslininkų veikla Jaunimo bendrovėse ,,Padovanok“ ir „Mes“ baigiasi. Bendrovės uždaromos, visi atlikti darbai apibendrinami, pelnas skaičiuojamas. Jaunieji verslininkai, būrelio „Ekonomika kitaip“ (vadovė Roma Rudienė) nariai, savo užsiėmime sulaukė mažųjų  bendraminčių, verslumu besidominčių 1-4 klasių mokinių ir jų mokytojų Agnės Tamašauskienės ir Jovitos Butnorienės.  Mokiniai dalijosi savo sumanymais, pajuto finansinio raštingumo ir verslumo svarbą, pasipasakojo apie pačių įvykdytas veiklas, diskutavo, išsakė nuomonę. Visi gražiai bendravo ir bendradarbiavo ir patyrė kūrybos džiaugsmą išradingai gamindamiesi knygų skirtukus, apyrankes.

Jauniesiems verslininkams labai patinka tokios veiklos, kuriose jie gali aktyviai dalyvauti patys, pamatyti rezultatus ir juos aptarti. Bendros veiklos, pasidalijimas gerąja patirtimi padeda ugdyti žingeidžius, kritiškai ir  kūrybiškai mąstančius kūrėjus.

Būrelio ,,Ekonomika kitaip“ vadovė Roma Rudienė

Roma Rudienė ir Jovita Butnorienė