Nuotolinė pamoka ,,Vilnius tavo kuprinėje”

Spalio 19 dieną 2c klasės mokiniai dalyvavo  nuotolinėje pamokoje/ edukacijoje  ,,Vilnius tavo kuprinėje“, skirtoje Vilniui,  švenčiančiam 700 metų jubiliejų. Pamoką vedė ,,Vilnius 700" komandos atstovas.

Pamokoje mokiniai virtualiai   keliavo nuo Vilniaus miesto įkūrimo iki šių dienų. Antrokai prisiminė Vilniaus legendą, klausėsi Gedimino laiško ištraukos, skaičiavo kelių profesijų žmones kunigaikštis kvietė į Lietuvą gyventi.  Susipažino su sostinės istorija, klausėsi pasakojimų apie   žymiausius sostinės pastatus ir žmones. Taip pat mokėsi orientuotis žemėlapyje, mankštinosi kaip riteriai, atliko  kūrybinę užduotį.

Nuotolinėje pamokoje mokiniai tobulino komunikavimo, pažinimo ir pilietiškumo kompetencijas.

Marytė Paulauskienė