Matematika ir kalbos garsai

Kūrybingumo, kritinio mąstymo ir bendradarbiavimo kompetencijos yra labai vertinamos. Efektyvi priemonė jas ugdyti  yra dalykų integracija. Lapkričio 10 dieną matematikos mokytoja R.Rudienė ir lietuvių kalbos mokytoja J.Pociūtė 5a ir  5b klasėms vedė integruotą pamoką „Matematika ir kalbos garsai“.

Mokiniai išrinko ir diferencijavo lietuvių kalbos garsus iš mokyklos himno, taisė gramatines klaidas matematiniuose uždaviniuose, išmatavo kabineto ilgį bei plotį, apskaičiavo perimetrą, taisyklingai užrašė atsakymus ir aptarė, kokias kompetencijas patobulino.

Integracija tarp dalykų suteikia galimybę mokiniams kurti sau patiems artimą ir reikšmingą mokymosi patirtį skirtingose situacijose.

J.Pociūtė ir R.Rudienė