Saugesnio interneto diena 2024

• Paskelbta: 2024-02-07
  • Kategorija: Aktualijos

„Saulėtekio" progimnazijoje vyksta Saugesnio interneto savaitės 2024 renginiai. Šiandien pradinių klasių mokiniai žaidė Google žaidimą „INTERLAND: Būk interneto Genijus“. Tai nuotykių kupinas internetinis žaidimas apie skaitmeninį saugumą ir pilietiškumą. 5-8 klasių mokiniai sprendžia Kahoot ir aiškinasi, kas saugiausi internete. Septintokai žiūrėjo dokumetinį filma „TikTok BUM". Filme nagrinėjama algoritminė, sociopolitinė, ekonominė ir kultūrinė programėlės įtaka bei mums daromas poveikis. Šis nuoseklus tyrimas sujungia nuoširdų susidomėjimą tiktoko bendruomene ir jos inovacijomis su sveiku skepticizmu, susirūpinimu dėl saugumo problemų ir iššūkių pasaulinei politikai. Tai empatija persmelktas filmas apie Z kartą, kuriame nagrinėjama, ką reiškia būti savu skaitmeniniame pasaulyje. Smagu, jog iš filmo dauguma septintokų išėjo susimąstę...

Būti saugiu internete darosi vis sunkiau ir sunkiau.