„Skaitmeninė švietimo transformacija („EdTech“)“ „Saulėtekyje“

• Paskelbta: 2022-11-20
  • Kategorija: Aktualijos

Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazija dalyvauja Nacionalinės švietimo agentūros įgyvendinamame projekte „Skaitmeninė švietimo transformacija („EdTech“)“ - inovatyvių mokymo(si) priemonių testavime. Šiuo metu bendradarbiaudami su VŠĮ „Lispa“ išbandome jos paruoštą priemonę „Mano draugai“. Patiems mažiausiesiems smagu mokytis su kalbančiais Vėžliuku ir Paršeliu. Ir, tikimės, jog mokiniai dar labiau susidomės matematikos ir programavimo bei pasaulio pažinimo mokslais. Džiaugiuosi kolegomis, kurie noriai, smalsiai dalyvauja mokykloms keliamuose iššūkiuose ir stengiasi įgyti kompetenciją tikslingai taikyti technologinius sprendimus tam, kad mokiniams mokomoji medžiaga būtų lengviau suvokiama, aktuali. Priemone „Mano draugai“ jau susidomėjo ir pradėjo ją naudoti mokytojo padėjėja Birutė!

Birutė Mažulytė