Antrokų išvyka į Šiaulius

Tik grįžę mokyklėlėn po rudens atostogų 2d klasės mokiniai išvyko į Šiaulius. Jie lankėsi VU ŠA STEAM centre ir dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Paslaptingas elektros pasaulis“. Antrokai mokėsi įelektrinti kūnus, praktiškai išbandę įelektrinimo reiškinius, atskyrė pipirus nuo druskos, išmoko magiškai nukreipti vandens srovę ir sukūrė „gyvatėlių“ šokį, o užsiėmimą baigė išbandydami interaktyvią šokių sistemą. Fotografijos muziejuje mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Fonograma – šešėlinio vaizdo drama“. Koks nuostabos ir susižavėjimo šūksnis nuaidėjo įjungus šviesą ir pamačius fotografijas, pačių padarytas be fotoaparato ar išmaniojo telefono! Galiausiai Šiaulių istorijos muziejuje antrokai senoviniu būdu lipdė ir dekoravo puodą. Grįžo mažieji „įelektrinti“ daugybės įspūdžių, žinių ir emocijų.

2d klasės mokytoja Rasa Intienė

Rasa Intienė