Fizinio pajėgumo nustatymas pradinių klasių mokiniams

• Paskelbta: 2022-06-20
  • Kategorija: Aktualijos

Smiltės mama, pasibaigus 2021-2022 mokslo metams, taikliai pastebėjo - prasideda mamų darbymetis. Iš tiesų... Vasarą tėvams kyla iššūkių, kaip organizuoti vaikų turiningą laisvalaikį. Norime pasidalinti mokytojų pastebėjimais. (Direktorės pavaduotoja ugdymui Rūta atsargiai visiems linkėjo, kad namuose per vasarą sugestų telefonai, kompiuteriai, televizoriai ir interneto modemas...) 1 pastebėjimas. JUDESYS. O šiam pastebėjimui yra rimta priežastis. Su asmeniniu vaiko fizinio pajėgumo įvertinimu galite susipažinti sistemoje Mano dienynas. O čia pateikiame geriausius 1-4 klasių mokinių fizinio pajėgumo pasiekimus. Fizinio pajėgumo testavimas įvyko birželio 3 dieną. Visi dalyvavę mokiniai buvo apdovanoti gimnastikos kamuoliu, ant kurio galės sėdėti per pamokas, ridentis pertraukų metu. Prizai įgyti iš Akmenės rajono Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos mokinių fizinio aktyvumo skatinimo projekto.