Sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ 2022

• Paskelbta: 2022-03-29
  • Kategorija: Aktualijos

Kovo mėnesį progimnazijos pradinukai dalyvavo renginyje „Sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ 2022“. Mokiniai vykdė įvairias veiklas (pokalbiai „Kas yra geras draugas“, filmuko „Mes prieš patyčias“ peržiūra, aptarimas, piešinio kūrimas pagal išklausytą dainą „Reikia draugą turėti“, žinių patikrinimas viktorinoje „Patyčios: kas jas turi stabdyti?“, piešimo užduočių „Kas yra geras draugas“ atlikimas), kurios skatino draugiškus, pagarbius mokinių tarpusavio santykius, mokė draugiškai bendrauti, bendradarbiauti, neįžeisti vienas kito, saugiai jaustis draugų būryje, visuomenėje. Juk graži draugystė suteikia mums pilnavertiškumo jausmą, pasitikėjimą, artumą, supratimą, o turėti draugų – didelis džiaugsmas ir vertybė.

Socialinė pedagogė V. Šnarienė

V. Šnarienė