Pertraukos progimnazijoje

• Paskelbta: 2022-01-03
  • Kategorija: Aktualijos

2021 m. gruodžo mėnesį mokyklos bibliotekoje per ilgąsias pertraukas vyko komandinės  penktų  ir šeštų klasių šaškių varžybos. Komandas sudarė trys berniukai ir trys mergaitės.

Tarp penktų klasių pirmąją vietą laimėjo 5b  klasės komanda (K.Čiauška, V.Laurinaitis, E. Teslionokas , E. Teslionokaitė, G. Radionova, I. Pociutė). Antroji vieta atiteko 5c klasės šaškininkams (U. Žalys, K.Jakševičius,N. Prochorčiuk,R. Mačiūtė, U. Mineikytė, E. Ruginytė). Tretieji liko 5a klasės žaidėjai (Z. Mahmood, E. Krištopaitis, M. Kasiliauskas, G. Kuznecova, A. Laurinaitytė, G. Tamošiūnaitė). Visus keturius susitikimus  laimėjo M. Kasilauskas  iš 5a klasės. Tarp mergaičių tris partijas laimėjo  ir vieną lygiosiomis sužaidė I. Pociūtė  iš 5b.

Tarp šeštų klasių pirmi buvo 6a (F. Pienis, G. Juozauskas, A. Notrumas,K. Budarinaitė, L. Vitkutė, G. Sarapinaitė). Antrąją vietą laimėjo 6c (R. Dauparas, D. Bulebergas, A. Stankūnas,D. Kostigova,

A.Majauskytė, A.Moliūtė). Treti buvo 6b mokiniai (D. Šiaulys, T. Raustys, E. Stankevičius, Ž. Stonkutė, M. Bukauskaitė, P. Čiapaitė, G. Stumbrytė). Visas pergales ( keturias) pasiekė D. Šiaulys 6b, L.Vitkutė ir G. Sarapinaitė iš  6a.

Klasės buvo apdovanotos padėkos raštais, geriausi  klasių žaidėjai prizais ir visi dalyviai saldžiomis dovanomis. Saldžius prizus parūpino AB ,,Naujasis Kalcitas“. Varžybos vyko patogioje aplinkoje –

bibliotekoje. Žaidybine atmosfera pasirūpino bibliotekos vedėja L. Barzelienė.

Varžybų organizatorius mokytojas V. Sobenka

L. Barzelienė