Akcija „Padėkime beglobiams gyvūnams”

• Paskelbta: 2021-12-20
  • Kategorija: Aktualijos

Artėja Kalėdos, stebuklų išsipildymo metas. Mes visi vieni kitus sveikiname, gauname dovanų. Daugelio namuose gyvena ir keturkojai draugai,  mylimi kaip šeimos nariai. Bet ar pagalvojate, kad mieste yra beglobių šuniukų, kačiukų, kuriems reikia mūsų pagalbos?

Akmenės rajono gyvūnų draugija paprašė pagalbos beglobiams gyvūnėliams, randamiems mūsų miesto gatvėse. Reikalingos lėšos jiems pamaitinti, paskiepyti, pasirūpinti higiena ir sveikata.

Savanorių klubas  suorganizavo akciją „Padėkime beglobiams gyvūnams”, kurios metu 5 – 8 klasių mokiniai, mokyklos mokytojai, administracija ir kiti darbuotojai prisidėjo prie gyvūnų gerovės dviem būdais: kepė skanėstus arba paaukojo pinigų. Akcija vyko aktų salėje.

Nuoširdžiai dėkojame už paramą ir aktyvų dalyvavimą akcijoje. Džiaugiamės, kad Jūsų širdyse yra tiek daug gerumo ir šilumos. Bendromis pastangomis surinkome 281 eurą ir 70 centų. Labai ačiū 19 mokinių, kurie pagamino patrauklių skanėstų. Surinktus pinigus perdavėme Akmenės rajono gyvūnų draugijai. Šios draugijos savanorė Skaistė Vilimienė džiaugėsi šia šaunia Kalėdine dovana ir sakė, kad bus išgelbėta daug gyvūnėlių gyvybių.

Savanorių klubo vadovė Roma Kleinienė

Roma Kleinienė