"Visi keliai veda... į MO muziejų"

„Visi keliai veda ... į MO muziejų“

Rugsėjo 13 dieną 7a klasė  literatūros mokėsi MO muziejaus edukacijoje Akmenės kultūros rūmuose. Mokinius pasikeisdamos lavino net keturios edukatorės. Jos septintokus įtraukė į tikrai įdomią veiklą. Vaikai, perskaitę modernų tekstą , aptarė veikėjų charakterius bei jų kūrimo būdus. Labiausiai mokiniams įsiminė žaidimas „Atpažink personažą“. Perskaitę tris ištraukėles - veikėjų portretus,   grupių atstovai tardamiesi turėjo tuos veikėjus atrasti  parodos „ Permainų šventė“  fotografijose ir trimis argumentais pagrįsti savo pasirinkimą. Dviem grupėms pavyko puikiai atlikti užduotį. Visiems buvo ko pasimokyti, patirti nauja, klausytis įtaigių trumpų paaiškinimų.

Valanda prabėgo akimirksniu. Mokiniai dėkojo edukatorėms. Aktyviausi apdovanoti MO muziejaus pieštukais, 7a klasė pagirta kaip žingeidi bei sumani bendruomenė. Nuoširdžiai dėkojame MO muziejaus darbuotojoms.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Zita Kurpiuvienė

Zita Kurpiuvienė