Integruota, atvira dailės ir muzikos pamoka- tapybos parodos "Spalvų magija" pristatymas, skirtas Mamos dienai

• Paskelbta: 2024-05-03
  • Kategorija: Renginiai

Akmenės rajono viešojoje bibliotekoje įvyko "Saulėtekio" progimnazijos renginys- atvira integruota dailės ir muzikos pamoka, skirta Mamos dienai. Gražioje bibliotekos salėje visą gegužės mėnesį eksponuojama Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazijos mokinių ir dailės mokytojos Ingos Stankuvienės tapybos darbų paroda "Spalvų magija". Gegužės 2 dieną įvyko šios parodos pristatymas. Renginio metu skambėjo muzikos mokytojos Ilonos Naglienės ruoštų mokinių atliekamos dainos, skirtos mamytėms. Buvo aptariami tapybos darbai, jų temos, nagrinėjama jų tapybos maniera ir kokios keliamos emocijos. Taip pat žiūrovams pristatomi jų autoriai, pasakojama kokie jie įdomūs, originalūs, besistengiantys daug išmokti, sukurti įdomių darbų, išreikšti savo mintis įvairiomis kompozicijomis. Kviečiame apsilankyti. Paroda eksponuojama iki gegužės 31 dienos.

Inga Stankuvienė