Smalsučiai „Obuoliukai“ progimnazijoje

• Paskelbta: 2024-04-26
  • Kategorija: Renginiai

Ikimokyklinio ugdymo mokyklos priešmokyklinė ugdymo grupė „Obuoliukai“ lankėsi mūsų progimnazijoje. Mokytoja Rasa Butkevičiūtė atvedė savo smalsučius į patyriminę pamoką „Vandens pH nustatymas“. Pamoką padėjo vesti mūsų mokyklos mokiniai, kurie yra pasirinkę patyriminę veiklą „Vandens savybės ir reikšmė“. Visi tyrė vandenį. Lygino, ar geriamas vanduo skiriasi nuo vandens, pasemto iš tvenkinio, balutės ir ištirpusio sniego. Mūsų mokiniai parodė, kokie bandymai atliekami, pademonstravo indikatorių savybes. Džiaugiamės bendra veikla. Malonu buvo matytimūsų mokyklos DofE savanorį Deimantą Gabalį, kuris nuoširdžiai talkino „Obuoliukų“ grupei. Ačiū visiems dalyviams už naują bendradarbiavimo patirtį.

Mokytojos Larisa Chlystova, Angėlė Kazlauskienė

Angėlė Kazlauskienė, Rasa Butkevičiūtė