Pasaulinės autizmo dienos paminėjimui „Šalia mūsų, ne už sienos "

• Paskelbta: 2024-03-28
  • Kategorija: Renginiai

Balandžio 2-ąją minima pasaulinė autizmo supratimo diena. Mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo tarptautinėje socialinėje akcijoje šiai dienai paminėti.

Akcijos tikslas - paminėti Pasaulinę autizmo supratimo dieną, atkreipti visuomenės dėmesį į šį sutrikimą .
     Mokiniai kūrė ženkliukus - pakabukus, kalbėjomės apie autizmo spektro sutrikimus ir kaip reikia elgtis, suprasti, kai šalia yra autistiškų žmonių. Padarytus darbelius ir informacinius lapelius dalinome praeiviams.

Akciją organizavo socialinės pedagogės V. Šnarienė ir J. Deniušienė, logopedė S. Meironienė ir specialioji pedagogė Z. Maziukienė.

Autorius:
Logopedė S. Meironienė, specialioji pedagogė Z. Maziukienė, socialinės pedagogės V. Šnarienė, J. Deniušienė