Integruotos veiklos Užgavėnių tema

• Paskelbta: 2024-02-20
  • Kategorija: Renginiai

Vasario 13 dieną visoje Lietuvoje buvo švenčiamos Užgavėnės. Neatsiliko ir „Saulėtekio“ progimnazijos 5-8 klasių mokiniai. Jie iš peties ėmėsi nagrinėti šios šventės tradicijas, papročius mūsų šalies regionuose, domėjosi, kaip Užgavėnės švenčiamos Europoje, kokiomis kaukėmis dabinasi ir kokius valgius valgo mūsų kaimynai. Veiklos buvo įvairios. Kol vieni ieškojo informacijos ir rengė pristatymus, kiti ieškojo skaniausių blynų receptų, gaminosi kaukes, peržiūrėję vaizdo įrašus kūrė memus. Šitaip sklandžiai, kartu mokantis ir konkrečių dalyko temų, buvo susietos lietuvių ir rusų kalbų bei geografijos žinios, o moksleiviai turėjo puikią progą tobulinti visas septynias kompetencijas.

Rena Šimkuvienė, Jolanta Pociūtė, Rima Vaičiulienė, Lina Erlickienė, Olga Orienė