Ko moko gyvenimo iššūkiai?

• Paskelbė : Greta Jockutė
  • Paskelbta: 2022-05-26
  • Kategorija: Renginiai

Literatūros pamokose analizuodami skyrių „Per praeitį į ateitį“ 7- okai suvokia, kad iš istorijos semiamės patirties, o iš patirtis formuoja įgūdžius ateities kūrimui. Integruotoje  literatūros ir "Misija Sibiras "pilietiškumo ugdymo ekspedicijos dalyvio T.Martinaičio pamokoje "Ko moko gyvenimo iššūkiai?" mokiniai klausydami ir klausdami pateiktuose užduotyse kaupė medžiagą, naudosimą samprotavimo pastraipai.

Samprotavimo teiginiuose 7-okai akcentavo, kad gyvenimo iššūkiai moko gerumo, įveikti baimes, bendradarbiavimo komandoje svarbos, savo galimybių suvokimo, nesavanaudiškumo, empatijos ir daug kitų svarbių gyvenimiškų vertybių.

Kiekvieno žmogaus gyvenimas tai dienoraštis, o kokią istorijas ten rašysime,  priklauso nuo mūsų.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja J.Pociūtė