Kuriu žiemužės pasaką

Respublikiniame ilgalaikiame projekte ,,Mokomės iš draugų“ 4c klasės moksleiviai kartu su Šiaulių ,,Juventos“ progimnazijos 4a klasės moksleiviais dalyvavo tarptautiniame kūrybinių darbų integruotame anglų kalbos bei dailės ir technologijų virtualiame konkurse „KURIU ŽIEMUŽĖS PASAKĄ 2022“. Abiejų mokyklų moksleiviai anglų kalbos pamokose klausėsi, skaitė, išsivertė pasaką ,,The „Cat“ who scared the Christmas Trolls”. Per dailės ir technologijų pamokas ją iliustravo savo pasirinktomis priemonėmis. Gruodžio 15d. susijungė į nuotolinę pamoką, kurioje susipažino, aptarė, kaip suprato pasaką, pasidalino iliustraciniais darbais, dainavo, grojo varpeliais kalėdines dainas vieni kitiems, kartu šoko ,,Jingle Bells.

Mokytojos Daina Jarušaitienė ir Jolita Bružienė.

Daina Jarušaitienė