Jaunosios bendrovės ,,Dovana“ sėkmė

Jaunosios bendrovės ,,Dovana“ sėkmė  Mažeikių regioninėje Jaunųjų  bendrovių  mugėje eXpo 2022

Balandžio 15 dieną Mažeikių regioninėje Jaunųjų  bendrovių mugėje eXpo 2022 dalyvavo 6a klasės merginų įkurta  bendrovė ,,Dovana“. Bendrovės įkūrėjos Austėja Vaitkutė,  Liepa Vitkutė ir Karina Budarinaitė mugėje pristatė savo produkciją. Vertinimo komisijai, verslininkams, bankininkams atsakinėjo į klausimus apie įmonės vadybą, strategiją, komunikaciją, inovacijas, vertės kūrimą ir kūrybiškumą, produkto tobulinimą ir poreikį rinkai, bendrovės tikslų nusistatymą, planavimą ir JB administravimą, gebėjimą pademonstruoti mokymosi rezultatus, ieškojo juos vienijančios idėjos.

Mergaičių verslo idėja, komandinis darbas sužavėjo žiuri. Komisija pripažino, kad mūsų jaunosios verslininkės labai gerai supranta klientų poreikius, problemas, lūkesčius. Puikiai įvertinti netradiciniai kūrybingi sprendimai bendrovės marketingo srityje. Jaunosios verslininkės laimėjo nominaciją ,,Geriausias jaunosios bendrovės marketingo sprendimas“.

Džiaugiuosi kūrybingomis, išradingomis, atsakingomis ,,Saulėtekio“ jaunosiomis verslininkėmis.

Verslumo mokytoja Roma Rudienė

Roma Rudienė