Ketvirtokai keliauja

Mokykloje vaikai įgyja daug teorinių žinių, tačiau visada reikia praktikos, kad tas žinias galėtume pritaikyti realiame gyvenime. Vaikams puiki praktika yra pažintinės ekskursijos, edukaciniai užsiėmimai, veiklos, kurios edukuoja, skatina vaikus pažinti Lietuvos istoriją, gamtą, vietoves ir jų praeitį.

Gegužės 10 ir 14 dienomis ketvirtokai (4a,4b,4c) lankėsi Naisiuose. Mokiniai dalyvavo picos kepimo edukacijoje: susipažino su picos gaminimo išskirtinumais, istorija. Edukatorius papasakojo kuo ypatinga itališka tešla, mokė pasigaminti picą.  Mokiniai kantriai laukė kol iškeps jų pasigaminta pica ir skanavo su sultimis ir ledais. Ketvirtokai apsilankė Naisių žirgyne. Kvalifikuota žirgyno trenerė papasakojo žirgyno įkūrimo istoriją, pristatė žemaitukų veislės žirgus. Supažindino su skirtingais žirgo aliūrais, svarbiausiais treniravimo akcentais. Mokiniai stebėjo žirgus su raiteliais ir patys jojo. Išvyka baigėsi apsilankymu Triušio saloje, pasivaikščiojimu gražiose apylinkėse.

Ketvirtokai nuoširdžiai džiaugėsi kiekviena veikla, naudingai ir smagiai praleido laiką.

mokytoja Sigita Gadžij mokytoja Laima Šivickienė mokytoja Vilma Pliuskienė