Ruošiasi ateičiai!

• Paskelbta: 2022-05-09
  • Kategorija: Didžiuojamės

Gausi šeštokų komanda, surinkta informacinių technologijų mokytojos Indrės Giedraitytės, pirmą kartą ,,Saulėtekio“ progimnazijos istorijoje dalyvavo programavimo konkurse „Futurist“ (5-8 kl.). Respublikinio jaunių programavimo konkurso tikslas – skatinti moksleivių susidomėjimą programavimu. Ir ką... Nuvažiavo ir parsivežė prizines vietas! Sveikiname Robertą Vabalaitę, užėmusią antrąją vietą, ir Dovydą Lukoševičių, laimėjusį trečiąją vietą! Dėkojame mokytojai I. Giedraitytei, „Renkuosi mokyti“ programos dalyvei, už tikėjimą mūsų mokiniais ir sudarytas galimybes atsiskleisti jų pomėgiams! Visi komandos nariai buvo apdovanoti rėmėjų prizais ir galės išbandyti savo jėgas ne tik programavime, bet ir ant „Akropolio“ ledo!