Jaunimo bendrovės ,,Dovana“ nominacija -

Jaunimo bendrovės  ,,Dovana“ nominacija  - Geriausias produkto/paslaugos technologinis sprendimas

Balandžio 13 dieną Šiaulių prekybos centre „Tilžė“ praūžė Šiaulių regiono jaunųjų bendrovių eXpo Šiauliai 2022 mugė.  Renginyje dalyvavo 33 bendrovės. Moksleiviai kvietė susipažinti su jų produktais ir paslaugomis, sukurtais „Accelerator_x“ programos metu. Mūsų JB ,,Dovana“ atstovavo 6a klasės mokinės: Laura Juodžionytė, Austėja Vaitkutė,  Liepa Vitkutė ir Karina Budarinaitė.

Jaunosios bendrovės ,,Dovana“ veikla domėjosi, mokines kalbino Šiaulių meras Artūras Visockas, Vilniaus universiteto mokslininkai, Šiaulių verslo inkubatoriaus, Lietuvos Junior Achievement atstovai. Renginyje dalyvavo pirmoji ponia Diana Nausėdienė. Merginos atsakinėjo į klausimus apie įmonės vadybą, strategiją, komunikaciją, ieškojo vienijančios idėjos. Labai gerai buvo įvertintas bendrovės gaminių (knygų skirtukų, dekoruotų šaukštelių) dizainas (apgalvotas, inovatyvus, atsižvelgiantis į vartotojų poreikius) ir netradicinis technologinis sukūrimas.

Džiaugiuosi, kad „Dovanos“ veikla buvo gerai įvertinta.

Mokytoja Roma Rudienė

Roma Rudienė