Pavasario mugė

Balandžio 17 dieną mokykloje šurmuliavo "Pavasario mugė", kuri įtraukė visą mokyklos bendruomenę. Joje dalyvavo visi mokiniai: vieni prekiavo savo gaminiais ir skanumynais, kiti noriai pirko. 7A klasės mokiniai paruošė salės patalpas, o vėliau viską sutvarkė. Technologijų pamokose aštuntokai gamino dekoracijas. Mugėje apsilankė ir tėvelių, kurie palaikė jaunuosius verslininkus pirkdami jų gaminius. Mokiniai ne tik turėjo galimybę parodyti savo gebėjimus ir kūrybiškumą, bet ir įgijo verslumo žinių. Mugės metu buvo renkamos lėšos mokinių poilsio zonų atnaujinimui mokykloje. Mugei pasibaigus pirkėjai džiaugėsi įsigytais gaminiais, prekeiviai džiaugsmingais skaičiavo uždarbį, o aukų dėžutė pildėsi pinigėliais. Buvo surinkta 202, 64 eur. Jei mokiniai patys stengsis kurti gražesnę aplinką, investuos į tai savo energiją, tai labiau viską saugos ir tausos.

Nuotraukos:
Inga Stankuvienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Nuotolinis mokymasis
  • Tėvams
  • Mokiniams
Naujienų archyvas