Mokytojai

Naujosios Akmenės Saulėtekio progimnazijos mokytojai

Pareigybės aprašas

Mokytojų sąrašas 2021-2022 m.m.

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

Vadovauja

Pradinio ugdymo mokytojai

1.

Ina Batavičienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė 3b kl.

2.

Daiva Bražionienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė 4a kl.

3.

Jolita Bružienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė 3c kl.

4.

Lijana Burgienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė 1c kl.

5.

Jovita Butnorienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė 1a kl.

6.

Loreta Dužinskienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė 1b kl.

7.

Sigita Gadžij Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė 2b kl.

8.

Gražina Jonušienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė 4d kl.
9. Daiva Jovaišaitė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė 3d kl.
10. Marytė Paulauskienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė 4c kl.
11. Vilma Pliuskienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė 2a kl.
12. Laima Šivickienė Pradinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja -
13. Ligita Šutkienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė 4b kl.
14. Agnė Tamašauskienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja 3a kl.
15. Ina Lee  Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja 1d kl.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai

16.

Zita Kurpiuvienė Lietuvių kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė 8c kl.

17.

Jolanta Pociūtė Lietuvių kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė 7c kl.

18.

Rena Šimkuvienė Lietuvių kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė 8a kl.

Užsienio kalbų mokytojai

19.

Rasa Alseikienė Anglų kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja -

20.

Laima Balčiūnienė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė 2c kl.
21. Daina Jarušaitienė

Anglų kalbos mokytoja

Technologijos mokytoja

Mokytoja metodininkė

Vyresnioji mokytoja

-
22. Rosvita Joniškienė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja 5b kl.
23. Roma Kleinienė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė 6b kl.
24. Greta Jockutė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja 6a kl.
25. Edita Ramanauskienė Anglų kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja -
26. Žaneta Petokaitienė Vokiečių kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė -

27.

Ružana Brasienė Rusų kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja 5a kl.

28.

Olga Orienė Rusų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė -

Matematikos ir informacinių technologijų mokytojai

29. Rūta Zaveckienė Informacinės technologijos Mokytoja -

30.

Raimondas Bitinas Informacinių technologijų mokytojas Vyresnysis mokytojas -
31. Linas Vaišvilas Informacinių technologijų mokytojas Mokytojas -
32. Indrė Giedraitytė

Informacinių technologijų mokytoja

Matematikos mokytoja

Mokytoja

-

33.

Danutė Koverienė Matematikos mokytoja Vyresnioji mokytoja -
34. Roma Rudienė Matematikos mokytoja Mokytoja metodininkė -
35. Larisa Chlystova Matematikos mokytoja Mokytoja -

Gamtos mokslų mokytojai

36. Jurgita Zarembienė Geografijos mokytoja Mokytoja metodininkė -

37.

Aina Akonaitė-Jašmontienė Fizikos mokytoja Vyresnioji mokytoja 6c kl.

38.

Angėlė Kazlauskienė

Biologijos mokytoja

Žmogaus saugos mokytoja

Gamtos ir žmogaus mokytoja

Mokytoja metodininkė

7b kl.

 

39. Ilona Paleckienė

Biologijos mokytoja

Gamtos ir žmogaus mokytoja

Vyresnioji mokytoja -
40. Larisa Chlystova Chemijos mokytoja Vyresnioji mokytoja -

Socialinių mokslų mokytojai

41. Konstantinas Mitrikas Istorijos mokytojas Mokytojas -
42. Gintarė Sudarienė Istorijos mokytoja Mokytoja metodininkė -

43.

Monika Bertašiūtė Tikybos mokytoja Mokytoja 7a kl.

Menų, technologijos ir sporto mokytojai

44. Indrė Giedraitytė Technologijų mokytoja Mokytoja -
45. Mindaugas Brasas Technologijų mokytojas Mokytojas -
46. Gražina Liaukšienė Technologijų mokytoja Mokytoja metodininkė -

47.

Ilona Naglienė Muzikos mokytoja Mokytoja metodininkė -
48. Inga Suchodimcovienė Dailės mokytoja Mokytoja metodininkė 8d kl.

49.

Eligijus Puzonas Fizinio ugdymo mokytojas Mokytojas metodininkas -

50.

Vitalijus Sobenka Fizinio ugdymo mokytojas Vyresnysis mokytojas -
51. Vaida Uogelytė-Auksorienė Teatro mokytoja Mokytoja -
Atnaujinta: 2021-11-09
  • Elektroninis dienynas
  • Nuotolinis mokymasis
  • Tėvams
  • Mokiniams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.55 - 11.40
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30
Iki žiemos (Kalėdų) atostogų liko:
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.