Renginiai

Naujosios Akmenės “Saulėtekio” progimnazijos 2022–2023 mokslo metų II pusmečio renginių planas

Renginio pavadinimas

Dalyviai

Laikas

Organizatoriai

Sausis

STEAM veikla : „Baltasis badas paukšteliams“. Lesyklų darymas.

 

1-4 kl.

 

2023-01

 

Giliukų būrelis, D. Jovaišaitė, klasių vadovai

Integruotos veiklos Sausio 13-osios paminėjimui.Atmintis gyva, nes liudija.

1-8 kl.

 

2023-01-13

 

G.Sudarienė, M.Bertašiūtė, E.Puzonas, V.Sobenka, J.Pociūtė, R.Zaveckienė.

Vasaris

Lietuvių kalbos dienos.

1-8 kl.

2023-02- 2023-03

Z. Kurpiuvienė, J. Pociūtė, R. Šimkuvienė

Šaškių turnyras

1-8 kl.

2023 m. vasario- kovo mėn.

L.Burgienė, J.Bružienė

V.Sobenka, E.Puzonas

NASP-56

1-8kl.

2023-02-06

J.Pociūtė, M.Bertašiūtė.

Saugaus interneto diena SID 2023

1-8 kl.

2023-02-07

I.Giedraitytė, R.Zaveckienė

Papročių ir tradicijų puoselėjimas – Užgavėnių šėlsmas.

1-4 kl.

2023-02-21

S.Gadžij, V. Pliuskienė, L. Burgienė, L. Šivickienė

3-4 klasių mokinių matematikos olimpiada mokykloje.

3-4  kl.

2023-02

Ketvirtųjų klasių mokytojos

3-4 klasių mokinių rajoninė matematikos olimpiada.

Akmenės raj. 3-4kl.

2023-02

D. Bražionienė, R. Zaveckienė, ketvirtųjų klasių mokytojos

Instaliacija ”Trys spalvos LIETUVA”

5-8 kl.

2023-02

I.Stankuvienė

Dailės darbų paroda “Vilniui 700”

5-5 kl.

2023-02

G. Sudarienė, I.Stankuvienė

Kovas

Žemės dienai integruota veikla ,,Gyvenk tvariau''.

1-4 kl.

 

2023-03-20

D. Jovaišaitė

13-oji geografijos olimpiada „Mano gaublys“

3-8 kl.

2023-03- 07-09

L.Dužinskienė, G Bičiušienė

Lietuvos valstybės ir nepriklausomybės atkūrimo dienoms paminėti skirtas renginys „Čia ir dabar”.

1-8 kl.

2023-03-10

J.Pociūtė, M.Bertašiūtė, S.Gadžij, I.Naglienė, I.Batavičienė, D.Jarušaitienė

Europos muzikos diena mokykloje. EuDaMus.

1-8 kl.

2023-03-15

I.Naglienė ir klasių vadovės.

Renginys „Sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ 2023“

1-4 kl.

5-8 kl.

2023-03

 

V. Šnarienė

J.Deniušienė

Tarptautinis 1–4 pradinių klasių mokinių piešinių konkursas „Sportuojame visi – ir maži, ir dideli“

1-4 kl.

2023-03-30– gegužės 10 d.

Iki 2023m. gegužės 10 d. darbus siųsti Danguolei Tumėnienei, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija, Chemikų g. 30, Kėdainiai.

Respublikinė pradinių klasių mokinių literatūrinė kūrybinė konferencija „Kuriame- save išsakome. „Koks gražus mūsų kraštas"“ Ventos gimnazijoje

1-4 kl.

2023-03-31

D. Bražionienė

Diktanto rašymo konkursas III klasių mokiniams „Rašau dailiau ir be klaidų“

1-4 kl.

2023-03

 

L.Šivickienė.

Žemės dienai integruota veikla

 

5-8 kl.

2023 03 20

Informacinių technologijų, matematikos, gamtos mokslų metodinė grupė

Pasaulinė Dauno sindromo diena

1-4 kl.

5-8 kl.

2023-03-21

V.Šnarienė,Z.Maziukienė,

S. Meironienė, J.Deniušienė

Skaitytojo diena

1-8 kl.

2023-03-22

L.Barzelienė, I.Kratavičiūtė

VIENO DAILININKO GALERIJOS atidarymas

5-8 kl.

2023-03

I.Stankuvienė

Rajoninė dailės olimpiada

“Eni, beni, diki , daki-aš einu ieškoti”

8 kl.

2023-03

I.Stankuvienė

Iliustracijų paroda “Knygų šviesa”

5-8 kl.

2023-03

L.Barzelienė, I.Stankuvienė

Rusų kalbos ABĖCĖLĖS šventė

6 kl.

2023-03

R.Brasienė, O.Orienė

Rajoninė technologijų

 “Kūrybos virusas 2023” olimpiada

7-8 kl.

2023-03-23

I.Stankuvienė, D. Jarušaitienė, M.Brasas

II-osios užsienio kalbos (rusų/vokiečių) pristatymas 5 kl. mokiniams

5-8 kl.

2023-03

R. Brasienė, O.Orienė, Ž. Petokaitienė

Balandis

  Autizmo diena

1-4 kl.

5-8 kl.

2023-04-03

V.Šnarienė,Z.Maziukienė,

S. Meironienė, J.Deniušienė

Tinklinio varžybos

7-8 kl.

2023- 04

V.Sobenka, E.Puzonas

Renginys „Abėcėlės šventė“

1 kl.

2023-04

Pirmųjų klasių mokytojos

Tarpklasinė  1-3 klasių mokinių matematikos olimpiada.

1-3 klasės

2023-04

J. Bružienė, G. Jonušienė, M. Paulauskienė

Nuotolinis Šviesoforo konkursas ,,Saugokime jaunas gyvybes keliuose'' - 2023.

1-4 klasės

2023-04

Saugaus eismo būrelis, L. Šutkienė

Tarptautinė kovos su triukšmu diena

5 - 8 kl.

2023-04-27

Savanorių klubas, R. Kleinienė

Keramikos paroda ”Pavasaris”

5-8 kl.

2023-04

I.Stankuvienė

Mokyklos labirintais

4-5 kl.

2023-04-28

4-5kl. vadovės, J.Pociūtė, M.Bertašiūtė

Žaidžiu ABC

1-4 kl.

2022-04

D.Jarušaitienė, J.Bružienė, R.Alseikienė, A.Tamašauskienė

Gegužė

Rajoninė sportinė pradinių klasių mokinių olimpiada.

1-4 kl.

2023-05

L. Dužinskienė, D. Bražionienė

Sportinė diena su Akmenės rajono sporto centru

1-4 kl.

 

2023-05

L. Dužinskienė, D. Bražionienė, R.Zaveckienė

Tapybos paroda “Žydėjimas”

5-8 kl.

2023-05

I.Stankuvienė

Olimpinė mylia

4-8 kl.

2023-05

V.Sobenka, E.Puzonas

Šeimos diena

1-8 kl.

2023-05

J.Pociūtė, R.Zaveckienė. M.Bertašiūtė

Birželis

Vaikų gynimo diena “Lyderių pamokos”.

1-8 kl.

2023-06-01

J.Pociūtė, R. Zaveckienė, M.Bertašiūtė

„Antras šansas”. Atiduotuvė.

1-8 kl.

2023-06-02

I. Žilinskienė, R. Zaveckienė, M.Bertašiūtė, J.Pociūtė

8-okų atsisveikinimo su mokykla šventė.

7-8 kl.

2023-06

J.Pociūtė, 7-ų klasių vadovės.

Atnaujinta: 2024-03-14
  • Elektroninis dienynas
  • Nuotolinis mokymasis
  • Tėvams
  • Mokiniams
Pamokų laikas
2. 08.55 - 09.40
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.55 - 11.40
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30
Iki vasaros atostogų 1-4 klasėms liko:
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.