Lyderių diena

• Paskelbta: 2024-06-13
  • Kategorija: Renginiai

Lyderiu kartais tampame savo pasirinkimu, kartais tai tiesiog įvyksta natūraliai. „Saulėtekio“ progimnazijoje organizuojamos Lyderių dienos skatina kuo daugiau mokinių prisiimti atsakomybę ir padedant mokytojams pasiruošti ir pravesti pamoką visai mokyklai.

Dienos svečiai Neringa Vaičiūtė – Gabalienė ir Valdas Rubel, lyderiaujantys savo pasirinktose veiklose, akcentavo svarbiausią lyderio darbą – pažinti ir tobulinti save.

Apie nematomą jėgą pasakojo  5c klasės mokiniai T.Brasas, K.Jagiela, V.Kaikaris, vadovaujami  A.Akonaitės - Jašmontienė. Šuoliais per mūsų miestą  nešė 6c klasės mokiniai   D. Dauparaitė, R.Kundrotaitė, J.Mitrofanovas, vadovaujami R.Šimkuvienės. Rimtais žaidimais  7c klasės mokinės E. Danelavičiūtė, V.Laurinavičiūtė, R. Mačiūtė, E.Grigorevičiūtė,  vadovaujamos R. Brasienės, mokė nusistatyti lyderio savybes. Kodų laužymu sudomino  8a klasės mokinės   K.Budarinaitė, U.Jankauskaitė,  vadovaujamos R.Rudienės.

Roko grupė „Soul Wings", vadovaujama T.Karaliaus , žavėjo savo gebėjimais scenoje. Šios grupės nariai- buvę „Saulėtekio“ progimnazijos mokiniai.

Jei nežinai, ar gali būti lyderiu, prisiimk atsakomybę, tai jau yra pamatas lyderystei.

J.Pociūtė ir R.Rudienė