Žaidžiu abėcėlę

Balandžio 15-18 dienomis ,,Saulėtekio“ progimnazijoje, mokyklėlėje, dažnai skambėjo angliška abėcėlė. Anglų kalbos pamokų metu mokinukai dalyvavo veiklose ,,Žaidžiu abėcėlę". Veiklų buvo daug ir įvairių. Antrokai džiaugėsi anglišką abėcėlę išmokę, o trečiokams ir ketvirtokams buvo smagu ir naudinga ją prisiminti ir pasikartoti. Dalis antrokėlių gėrėjosi savo ilgai ruoštu darbeliu – abėcėlės knygele. Iliustracijos jau baigtos, lieka knygelę užpildyti išmoktais žodeliais. Mokiniai dainavo, dėliojo išmoktus žodžius, abėcėlės dėlionę, ieškojo praleistų raidžių, jų kaimynių, lenktyniavo, kas greičiau pasakys žodį, prasidedantį duota raide... Pamokos buvo smagios ir prabėgo greitai, bet žinios liks ilgam.

R. Alseikienė, R. Intienė, A. Tamašauskienė, J. Bružienė