Nuotolinė pamoka „Vasario 16-oji su STEAM ir draugais“

Tęsiant bendradarbiaujančių klasių projektą, vasario 15 dieną įvyko bendra nuotolinė pamoka „Vasario 16-oji su STEAM ir draugais“. Pamokoje dalyvavo pradinukai net iš keturių šalies mokyklų: Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos mokiniai su mokytojomis Gabriele Misevičiene ir Danguole Tumėniene, Šiaulių Juventos progimnazijos mokytojos Ingrida Karskienė ir Aurelija Dirginčienė su savo mokinukais, Tauragės „Aušros“ progimnazijos mokytoja Rasa Raudonienė ir mūsų, „Saulėtekio“ progimnazijos, mokytoja Jolita Bružienė su 1c klasės mokiniais. Moksleiviai pristatė savo STEAM veiklas-eksperimentus, skirtus Lietuvos Trispalvei. Taip pat grandinėle draugiškai ir smagiai sudainavo dainą „Brangiausios spalvos“. Šis susitikimas – tai džiaugsminga mūsų Laisvės žinutė Lietuvai.