Pamoka Sporto ir sveikatingumo centre

Spalio 19 d. 3d klasės mokinius į Sporto ir sveikatingumo centrą pakvietė Gabrielos mama. Ji mokiniams parodė savo darbo vietą, bokso salę, aikštelę ir tribūnas, baseiną ir pirtis, persirengimo patalpas, papasakojo apie centro veiklą. Smagu buvo pateliūškuoti baseinų vandenį, pasilabinti su direktoriumi, gėrėtis taurėmis ir natūralių samanų siena, varžytis viktorinoje ir gauti prizų.

Daug klasės mokinių mokosi šiame centre: vieni žaidžia futbolą, kiti - krepšinį. Lankydamiesi sužinojo, kad čia bus galima išmokti plaukti, boksuotis, žaisti stalo tenisą.

Pasibaigus kitokiai, už mokyklos ribų, pamokai, vaikai sakė centrui atsidarius būtinai sugrįšią su tėveliais maudytis,  žiūrėti varžybų, sportuoti.

Rasa Intienė, Viktorija Guginytė