Sausio 13 - 2c klasėje

Sausio 13-oji – ypatinga diena visiems Lietuvos žmonėms – ESAME LAISVI! Mokykloje vyko pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“, skirta 1991 m. sausio 13-osios įvykiams paminėti. 2c klasės mokiniai pasipuošę neužmirštuolių žiedais mokyklos languose degė žvakutės. Po 10 minučių visi susirinko prie laužo mokyklos kieme. Grįžę į klasę prisiminė Sausio 13-osios įvykius, aptarė jų prasmę, žiūrėjo dokumentinius kadrus. Vėliau, mokiniai dalyvavo integruotoje veikloje ir drauge kūrė Sausio 13-osios simbolių ir detalių kompozicijas. Savo darbuose vaikai įprasmino tai, ką išgirdo ir suprato. Šie vaikai, tuo metu, dar nebuvo gimę, tačiau turėjo galimybę kiek kitaip prisiliesti prie Lietuvos nepriklausomybei itin svarbios istorijos.

Lijana Burgienė