„Saulėtekio“ progimnazijos 2-4 klasių Europos kalbų diena

• Paskelbė : Deimantė Šimkutė
  • Paskelbta: 2024-10-01
  • Kategorija: Pranešimai

Rugsėjo 23-27 d. ,,Saulėtekio“ progimnazijos 2-4 klasių mokinių anglų kalbos pamokose skambėjo įvairių šalių kalbos. Čia vyko įvairios veiklos, skirtos Europos kalbų dienai.

Mokiniai sužinojo, kokiomis kalbomis kalbama Europoje, pasakojo, kokias kalbas girdėjo atostogaudami svetur, kokių žodžių išmokė tėveliai, dirbantys užsienio šalyse. Antrokai pabandė įvairiomis kalbomis parašyti žodį AČIŪ, o trečiokai LABAS. Mokiniai ieškojo žemėlapyje pasirinktų šalių ir spalvino jas vėliavos spalvomis. Ketvirtokai sužinojo, kiek Lietuvoje gyvena kitų tautybių žmonių ir kokiomis kalbomis jie kalba. Visi vaikai suprato, kad labai svarbu mokytis užsienio kalbų, norint keliauti, daug pamatyti ir sužinoti.

Veiklas organizavo anglų kalbos mokytojos Jolita Bružienė, Agnė Tamašauskienė, Rasa Intienė, Monika Burnovė, Rasa Alseikienė.