Respublikinis kūrybos konkursas "Susitikimas Ežio dvare"

• Paskelbta: 2024-05-15
  • Kategorija: Konkursai

Mūsų mokyklos biblioteka gavo laišką, kad Varėnos rajono savivaldybės viešoji biblioteka organizuoja respublikinį moksleivių meninės kūrybos konkursą "Susitikimas Ežio dvare", kurio globėja Sofija Vainilaitienė (Martyno Vainilaičio, vaikų poeto ir rašytojo žmona).  Konkurso tema - lietuvių mitologijos būtybės. Pasikalbėjome su dailės mokytoja Inga ir nutarėme sudalyvauti. Ingos vadovaujami mokiniai nupiešė labai gražių piešinių. Užpildėme anketas ir piešiniai iškeliavo į Varėną. Ilgai laukti neteko - unikaliausiu, gražiausiu 6-8 klasių moksleivių grupėje nugalėtoju išrinktas 7a klasės mokinės ŪLOS PIPIRAITĖS piešinys "Žemyna". Labai džiugi žinia. Ačiū Ūlai ir kitiems mokiniams, kurie dalyvavo konkurse. Ačiū mokytojai Ingai.

Inga Stankuvienė