Kryžiažodžių konkursas 2022

• Paskelbta: 2022-10-10
  • Kategorija: Konkursai

2022m. rugsėjo 30d., mokyklėlėje buvo surengtas „Kryžiažodžių konkursas“.

Buvo parengti du kryžiažodžiai trečiokams ir du kryžiažodžiai ketvirtokams. Vienas kryžiažodis sudarytas iš lietuvių kalbos dalyko, o kitas iš pasaulio pažinimo dalyko.

Trečiokams kryžiažodžio užduotys buvo sudarytos iš antros klasės išeito kurso temų, ketvirtokams – iš trečios klasės.

Užduotys buvo sudarytos siekiant tikslo – patikrinti mokinių žinias iš pakartoto rugsėjo mėnesį išeito kurso medžiagos. Kartu siekiama lavinti loginį mąstymą, sukurti žaidybinę aplinką ir patikrinti vaikų žinias per kryžiažodžių užduotis.

„Kryžiažodžių konkurse“ dalyvavo 28 mokiniai. Iš kiekvienos klasės po 4 mokinius. Visi vaikai konkurse buvo susikaupę, atsakingai ir įtemptai galvojo ir vienas nuo kito daug savo žiniomis nesiskyrė. Net keletas vaikų prizinėse vietose žiniomis buvo lygūs, bet skyrėsi užduoties atlikimo laiku, greitesnėje orientacijoje ir atsiliko vienas nuo kito tik keliomis sekundėmis. Šiais metais buvo ir tokių dalyvių, kurie kryžiažodį įveikė per penkiolika minučių. Smagu, kad atsiranda gabių, puikiai besimokančių ir greitai mąstančių mokinių.  Na, o šauniausiais kryžiažodžių nugalėtojais tapo šie mokiniai:

trečiokai iš lietuvių kalbos:

I vieta: Skaiva Skulmytė 3b

II vieta: Ūla Rubel 3c

III vieta: Darija Mikulevič 3a

III vieta: Eimantas Dumsevičius 3c

trečiokai iš pasaulio pažinimo:

I  vieta: Domas Norbutas 3c

II vieta: Ringaudas Meška 3c

III vieta: Teila Visbergaitė 3b

ketvirtokai iš lietuvių kalbos:

I vieta: Tėja Žilinskytė 4c