KINGS olimpiados 2023 m. rudens semestras

• Paskelbta: 2024-02-25
  • Kategorija: Konkursai

Mūsų mokykla tapo viena iš TOP 20 mokyklų visoje Lietuvoje pagal mokinių, gavusių I lygmens diplomą anglų kalbos olimpiados finale, skaičių.

Aukšti mokyklos rezultatai – gabių ir aktyvių mokinių pasiekimas. KINGS olimpiados finalistus mokykloje, 5-8 klasių grupėje, parengė anglų kalbos mokytojos:

• Edita Ramanauskienė, kurios mokiniai apdovanoti II laipsnio diplomu. Norik Agadžanjan, 5a klasės mokinys, surinko 84,47%, ir Greta Balsevičiūtė, 5c klasės mokinė, surinkusi 89,50%.
  • Rosvita Joniškienė. Jos parengtas 6c klasės mokinys Mantas Rakauskas apdovanotas II laipsnio diplomu (86,82%).
  • Roma Kleinienė. Jos mokinė Emilija Mažuknaitė (5d klasė) apdovanota I laipsnio  diplomu (94,06%); II laipsnio diplomus pelnė 5a klasės mokinys Mantas Šimkus (91,32%) ir Ugnė Kuprytė (8a klasė), surinkusi 70,10%.

Didžiuojamės savo mokiniais!

KINGS olimpiados mokykloje koordinatorė mokytoja Roma Kleinienė