Šviesoforo konkursas - 2023

• Paskelbta: 2023-04-07
  • Kategorija: Konkursai

Kovo mėn. mūsų mokykla iš Nacionalinio mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ gavo kvietimą dalyvauti pradinių (I–IV) klasių mokinių konkurse „Šviesoforas“. Nuo praėjusių mokslo metų konkursas vyksta nuotoliniu būdu, jame dalyvauja visi 1- 4 klasių mokiniai. Šviesoforo konkursas vyksta etapais.

I-as konkurso etapas vyko 2023 m. kovo 6 - 17 d. mokyklos kompiuterių klasėje.

Mokiniai prisijungė per gautą nuorodą  https://www.saugusmokinys.lt/sviesoforas-testas , atsakė į 10 saugaus eismo klausimų ir patikrino savo saugaus eismo žinias.

Į II-ą konkurso etapą pateko po vieną mokinį iš klasių grupių, kurie surinko daugiausia taškų per trumpesnį laiką. Konkurso II-as etapas vyko nuotoliniu būdu kovo 27 - balandžio 7 d. Jame mūsų mokyklą atstovavo šie mokiniai:
1a klasė - Barbora Tušaitė
2a klasė - Ignas Kazlauskas
3c klasė - Gabija Žilytė
4d klasė - Austėja Šniaukaitė

III-ame Šviesoforo konkurso etape dalyvaus po 5 komandas iš 4 sričių, kurios pasiekė geriausius rezultatus II etape. Linkime mūsų mokyklos komandai sėkmės patekti į III-ią  konkurso etapą.

Ligita Šutkienė