Auginame čia, Lietuvoje!

• Paskelbta: 2024-05-16
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos 3a klasės mokiniai dalyvavo nuotolinėje įdomiojoje pamokoje „Auginame čia, Lietuvoje!“. Pamoką vedė super herojai Benas ir Liepa. Istorikė Kristina Petrauskė pateikė daug įdomių faktų apie Lietuvos kunigaikščių ūgius, jų mitybą, didikų Radvilų kai kuriuos maisto receptus. Mokiniai nuotolinėje pamokoje sužinojo ir pagilino savo žinias apie tvarumą, maisto tausojimą, ekologinius bei nacionalinės kokybės maisto produktus, sveiką mitybą ir fizinį aktyvumą. Po šios pamokos teko atlikti atsiųstas užduotis, užfiksuoti mokinių pasirengimą foto nuotraukose ir pasiruošti viktorinai „Auginame čia, Lietuvoje!“. Viktorinoje dalyvavo 23 mokiniai. Geriausiai sekėsi atsakyti į viktorinos klausimus Austėjai Adomaitytei, kuri surinko 91 % teisingų atsakymų. 8 mokiniai teisingai atsakė į daugiau nei pusė pateiktų klausimų. Visi klasės mokiniai ir mokytoja paskatinti padėkomis už dalyvavimą viktorinoje.

Jovita Butnorienė