Išvyka į policijos komisariatą

Spalio 10 dieną  2c klasės mokiniai  pėsčiomis keliavo į Naujosios Akmenės policijos komisariatą. Čia  dirba   Arono ir Henriko mamytės, kurios ir suorganizavo šią išvyką.

Pirmiausia policijos pareigūnė Aušrinė pakvietė  mus į posėdžių salę. Čia ji  mokiniams papasakojo apie policijos pareigūno darbą. Parodė, kaip  atrodo  šviesą atspindinčios bei neperšaunamos liemenės, kurias   noriai matavosi vaikai. Iš arti  mokiniai pamatė antrankius, lazdą,  kitus policininkų darbe reikalingus daiktus. Pabuvojo sporto salėje, kur pareigūnai sportuoja ir stiprina savo sveikatą.

Didžiulį susidomėjimą vaikams sukėlė miesto stebėjimas per vaizdo stebėjimo kameras.  Kompiuterio  ekrane stebėjo   įvairius vaizdus -matė, kas realiu metu vyksta  miesto gatvėse, aikštėje, vaikų pasaulyje ir kitur. Pabuvojo laikinojo sulaikymo kamerose,   policininko automobilyje.

Smagi staigmena vaikams buvo, kai atėjo policijos bičiulis Amsis. Jis vaikams įteikė  po saldumyną ir  dovanėlę- knygelę ,,Susipažinkime-Lietuvos policija“.

Edukacinės išvykos metu mokiniai įtvirtino saugaus elgesio taisykles gatvėje ir kelyje. Tikėkimės, kad ateityje nors keli mokiniai pasirinks šią profesiją.

Marytė Paulauskienė